Styret for Stiftelsen
Styret for Stiftelsen

 

 

Rolf Helge Bergseth

Stiftelsen

Leder i stiftelsen

rbergseth@gmail.com

 

 

 

Maria Skrettingland Håland

Stiftelsen

Styremedlem og kasserer

msh@bmsas.no

 

 

 

Kjellaug Marie Steinskog

Stiftelsen

Styremedlem

kjellaug.m.steinskog@kleppnett.no

 

 

 

Arne Madland

Stiftelsen

Styremedlem

arne.madland@kleppnett.no

 

 

 

Livar Salte

Stiftelsen

Styremedlem

livar.salte@kruse-smith.no

 

 

 

Svein Olav Nesse

Stiftelsen (Soknerådet)

1.varamedlem

svein.olav.nesse@kleppnett.no

 

 

 

Grete Flesjå Aarstad

Stiftelsen

2.varamedlem

grete.aarstad@kleppnett.no

 

 

 

Dagbjørg Straume

Kirkeverge

 

kirkeverge@klepp-kirken.no

 

 

 

 

 

 

 

 

11. desember 2018 | Logg inn | Copyright 2018 Klepp Kyrkjelyd Powered by Agrando